602 10 20 34
0
0 Kč

Automatika Legend LX Supreme ACD DIN Aqualung

Automatika Legend LX Supreme ACD DIN Aqualung
Kód:129690
Dostupnost: Skladem
13 970 Kč vč. DPH
ks
Na eSnakesub.cz máte při nákupu nad 2.000 Kč dopravu zdarma! Nevíte si rady s nákupem? Rádi vám poradíme! Zavolejte nám na 602 10 20 34.
Popis produktu Soubory ke stažení

Automatika Legend LX Supreme ACD DIN Aqualung

Řada Legend zcela změnila svůj vzhled. 

První stupeň je lehký a má dva HP porty a 4 LP. Dva z těchto LP portů jsou umístěny tak, aby hadice byly na optimálních místech. Takže se do HP portu bezproblémově vejde sonda pro bezdrátové sledování tlaku v láhvi. 1. stupeň je slisovaný z jednoho celistvého kusu mosazi.

ACD systém zabraňuje vniknutí nečistot či vody do vnitřního mechanismu automatiky. Tímto systémem je automatika chráněna a zvyšuje se její životnost.

Druhý stupeň je připojen opletenou hadicí. Tyto hadice mají jedinečné vlastnosti, jsou daleko odolnější než klasické hadice a mají výšší tlakovou odolnost.

Druhý stupeň je vylepšen o funkci MBS (Master Breathing System), která spojuje Venturiho páčku a řízení nádechového odporu. Oba tyto úkony jsou nyní ovladatelné otočením jedné páčky. Pokud je MBS otevřeno do maximální polohy, pružina uvnitř automatiky je zcela uvolněná - nádechový odpor je minimální. Pokud je MBS v minimální poloze, nádechový odpor se zvětší a riziko free flow a tedy i možného zamrznutí je minimální.

Kolečko na utažení je trojúhelníkového tvaru, daleko jednodušeji se ovládá. Nově jsou také navrženy zoubky na ventilu, které pomáhají při utahování a ventil se neklouže. Sprcha je nově také z tvrdšího plastu, takže free flow si potápěč může maximálně kontrolovat. Otvory z přední části automatiky jsou nyní pouze ze stran, čímž se zamezuje možnost samovolného spuštění free flow. Nově tvarovány jsou také deflektory, které snižují úsilí při výdechu.

Celý popis

Soubory ke stažení
Platební brána:
Copyright © Snakesub s.r.o.
Vytvořila společnost logo.png
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací