602 10 20 34
0
0 Kč

Automatika Legend Supreme ACD DIN Aqualung

Automatika Legend Supreme ACD DIN Aqualung
Kód:129670
Dostupnost: Skladem
Sleva:-20%
Původní cena:10 795 Kč
8 636 Kč vč. DPH
ks
Na eSnakesub.cz máte při nákupu nad 2.000 Kč dopravu zdarma! Nevíte si rady s nákupem? Rádi vám poradíme! Zavolejte nám na 602 10 20 34.
Popis produktu

Automatika Legend Supreme ACD DIN Aqualung

Absolutní novinka od Aqualung pro rok 2012 Legend Supreme ACD 2012. Řada Legend zcela změnila svůj vzhled. Je daleko kompaktnější.

První stupeň je lehký a má dva HP porty a 4 LP. Dva z těchto LP portů jsou umístěny tak, aby hadice byly na optimálních místech. Takže se do HP portu bezproblémově vejde sonda pro bezdrátové sledování tlaku v láhvi. ACD systém zabraňuje vniknutí vody a nečistot do vnitřního mechanismu automatiky.

Druhý stupeň je připojen opletenou hadicí. Tyto hadice mají jedinečné vlastnosti, jsou daleko odolnější než klasické hadice a mají výšší tlakovou odolnost. Druhý stupeň je pneumaticky vyvážený, plynule a lehce se z něj dýchá.

Tato nižší řada Legend nemá MBS systém, ale klasickou Venturiho páčku na zamezení freeflow. Součástí je Lip shield - ochrana rtů proti studené vodě. Kolečko na utažení Din nebo Yoke k láhvi je také upravené a jeho utažení jde mnohem jednodušeji.

Celý popis

Platební brána:
Copyright © Snakesub s.r.o.
Vytvořila společnost logo.png
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací