Přehled možných způsobů platby:

 

Platba kreditní či debetní kartou
- Platba na prodejně při osobní odběru
- Platba skrze platební bránu Comgate kartou Visa nebo Mastercard

 

Dobírka
- Platba v hotovosti při převzetí zásilky od dopravce

 

Platba předem = Zálohová faktura
- Platba bankovním převodem z jakéhokoliv účtu na základě zálohové faktury, kterou Prodávající zašle po potvrzení a kontrole objednávky na kontaktní e-mail Kupujícího
- Objednávka nebude vyřízena před připsáním platby na běžný účet Prodávajícího

 

Platba bankovními tlačítky a online platební kartou
- Tlačítkem možnost zvolení konkrétní banky a přesměrování na její stránky s přihlášením do bankovnitcví. Rovnou vyplněné údaje postačí odsouhlasit a zadat bezpečnostní kód pro platbu.
- Při platbě kartou zadat potřebné údaje - číslo karty, jméno majitele, její platnost a bezpečnostní kód.
- Platbu obdržíme obratem a můžeme zboží v nejbližší možné době expedovat

 

Ceny uvedené v internetovém obchodě Prodávajícího jsou platné v okamžiku objednání.

 

Prodávající si vyhrazuje právo tiskových chyb a změny cen, v případě změny peněžních kurzů, výrazném nárůstu inflace nebo při výrazných změnách dodavatelských podmínek u výrobců a ostatních dodavatelů zboží. K nabídkové ceně zboží není připočítána cena dopravy, která je dále upřesněna v bodu VI..

 

Kupní cena bude považována za zaplacenou teprve připsáním celé kupní ceny na běžný účet Prodávajícího, předáním kupní ceny dopravci v případě dodávky na dobírku nebo uhrazením v hotovosti v provozovně Prodávajícího. Ve specifických případech (např.: software, náhradní díly, specifické zboží (zboží, které je nutné v distribuční síti závazně objednávat a zboží, které není běžně dostupné), zboží upravené podle přání Kupujícího apod.) si Prodávající vyhrazuje právo požadovat úhradu kupní ceny předem na základě zálohové faktury.

 

Prodávající si vyhrazuje vlastnické právo ke zboží až do úplného zaplacení kupní ceny.

 

Faktura vystavená na základě kupní smlouvy mezi Prodávajícím a Kupujícím je současně daňovým dokladem. Faktura je zasílána pouze v elektronické podobě na e-mail Kupujícího uvedený v objednávkovém formuláři. Převzetí zboží Kupujícím je zásadně možné až po jeho úplném zaplacení, pokud není dohodnuto jinak.