Zkušenost Snakesub týmu potvrzuje naše působnost na trhu již přes desítku let.

 

Naši odbornost podepírá nejen personál vzdělaný v sektoru obchodu a služeb, ale také zběhlý v kvalitě značek potápěčského vybavení, které sami denně využíváme.

 

Snakesub E-shop Vám nabízí nejen zbrusu nové zboží, ale nabízíme i Půjčovnu a Servis vybavení.

 

Pokud potřebujete opravit vaše potápěčské vybavení, Servisní středisko Snakesub je odpovědí, která zaručeně povede k vaší spokojenosti. Opravy jsou vykonány vždy s precizností a náhradní díly volíme bezvýhradně dle doporučení výrobce vybavení. Ať už jste měli v modrém světě jakoukoli nehodu, naši ostřílení odborníci vás vrátí zpět na obě ploutve. Je pro vás komplikované nebo časově nezvladatelné jet až na naši libereckou pobočku? Zašlete nám poškozené vybavení poštou nebo kurýrem a o zbytek se postaráme my.

 

Chcete se potápět, ale nechcete si pro pár ponorů hned kupovat potápěčskou výbavu?

 

Půjčte si ji u nás! Kontaktujte nás a vše zařídíme.

Jak to začalo? (1996)

 

Jaroslav Kočárek (viz. níže) založil v roce 1996 sdružení Eko plus potápěči, jež se zabývalo podvodními ekologickými aktivitami. Hlavním cílem bylo mapování znečištěných přehrad a jezer v České republice a jejich následné čištění. Ještě v témže roce proběhl první ročník ekologické akce Harcov 96.

 

V roce 1998 spoluzaložil Jaroslav Kočárek sdružení DEAWS, které se zaměřovalo na prodej potápěčské techniky a výuku nových potápěčů. Koncem roku 2003 však Jaroslav Kočárek ukončil spolupráci ve sdružení DEAWS, aby mohl založit novou společnost...

Nový začátek (2004)

 

...společnost Snakesub s. r. o. byla založena v lednu 2004 společníky Jaroslavem Kočárkem a Přemyslem Kubínem.  Za poměrně krátkou dobu se nová společnost stala největší potápěčskou firmou v Libereckém kraji. V rámci Integrovaného záchranného systému Snakesub s. r. o. spolupracuje s Policií ČR mimojiné i na vyhledávání utonulých osob.

Úspěchy (2005 - současnost)

 

V roce 2005, 2006, 2007 a 2008 byla společnost oceněna jako nejúspěšnější potápěčská škola v asociaci IANTD Central Europe (Česká republika, Slovensko, Maďarsko, Polsko). v roce 2009 a 2010 pak obsadila místo druhé.

 

V roce 2006 vyhrála Snakesub s. r. o. prestižní výběrová řízení na dodání potápěčského vybavení pro Ministerstvo obrany České republiky a je přímým dovozcem značek jako SANTI, Weezle a Sofnolime.

Kdo je Jaroslav Kočárek?

 

S potápěním začal na podzim roku 1995. Od roku 1998 se živí potápěním a dosáhl níže uvedených certifikací.

 

Dosažené potápěčské certifikace:
Trimix Diver, Technical Cave Diver, Rebreather Diver

 

Instruktorské certifikace:
IANTD - Open Water Instructor, EANx Instructor, Advanced EANx Instructor, Technical Diver Instructor , Normo Oxy Trimix Instructor, Trimix Instructor, Oxygen First Aid Instructor DAN