602 10 20 34
0
0 Kč

Jaké se obléknout na šnorchlování

Šnorchlování jen tak v plavkách? Proč ne. Avšak už večer pociťujeme horkou pokožku a vidíme první zarudnutí.

Taková nepříjemnost nás většinou postihne hned na začátku dovolené. Letos se spálení od sluníčka vyhnete, protože zvolíte správnou ochranu proti UV záření.

Lycrová trika

Jednoduchou, moderní a velmi příjemnou ochranou nabízejí lycrová trička = rashguardy. Tato trika máme k dispozici s krátkým i dlouhým rukávem. Na trhu najdeme velké množství střihů, potisků a barev.

Lycrové tričkose šije ze speciálního materiálu – jedná se o kombinaci Lycra a Spandex. Tento materiál je unikátní, jelikož chrání i před UV zářením. Navíc je takovéto tričko jemné, lehké, skladné a velmi rychle schne. I při chladnějším počasí jej potápěč užije, funguje skvěle i jako tepelná izolace. Ve větru lycrové triko nechladí. Další velkou výhodou je odolnost vůči bakteriím díky povrchové úpravě. Triko tedy nezapáchá.

Krátký neoprenový oblek

Při delším šnorchlování pociťujeme ve vodě chladno. Pro velké nadšence do vodních sportů proto doporučujeme krátký neoprenový oblek = short.

Neopren slouží jako výborná tepelná izolace a tělo tedy neprochladne. Krátký neopren pokrývá celý trup, ruce po lokty a nohy po kolena. Důležité části těla chrání krátký neopren proti slunečním paprskům i proti chladu.

Dětský neopren

Jak ochránit děti před UV zářením?

Nejjednodušší možností je oblečení. Pro děti, které tráví hodiny na pláži hraním si na písku, doporučujeme dětské neopreny. Vypadají stejně jako krátké neoprenové obleky pro dospělé jen se šijí odlišnou technikou. Dětské neopreny využívají kombinace neoprenu a Lycry. Neopren je našit na místech, kde chceme udržovat teplo – hrudník, záda, břicho. Na rukou i nohou, kde děti potřebují maximální pohyblivost, využíváme materiál Lycra. Ten chrání před UV zářením a zároveň před chladem.

Užijte si dovolenou bez nepříjemných spálenin od slunce!

Platební brána:
Copyright © Snakesub s.r.o.
Vytvořila společnost logo.png
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací