602 10 20 34
0
0 Kč

Jednou za život a dost..

Celoročním snažením a cílem každého jedince je užít si vysněnou dovolenou. Většina populace se vydává na dovolenou k moři. Voda nás již od jak živa láká a přitahuje. Není divu, když ve vodě kdysi dávno vznikl život. Návrat ke kořenům je to, co nás s vodou spojuje.  

Ve vodě a pod vodou je prostě fajn. Když jsme u moře, tak se snažíme pomocí ABC (maska, ploutve, šnorchl) prozkoumávat různá zákoutí. Ty odvážnější se spustí metr dva pod hladinu a užívají si podvodního života.  V rámci aktivního dne u moře může člověk strávit na hladině či pod hladinou i několik hodin denně. Aby tyto chvilky byly bezproblémové a mohli jste si to užít na plno, tak Vám nabízíme skvělé šnorchlovací sety (jde navolit i zvlášť), které jsou cenově výhodné a velmi kvalitní. Silikonové lícnice Vám zabrání protékaní vody do masky a protimlžící prostředek omezí neprůhlednost skrze zorník masky. Sety nabízíme jak v dětském provedení od věku 3 let, tak pro děti od 6 do 12 let. Od 12 let a více jsou již možné velikosti jako pro dospělé. Šnorchl Vám zjednoduší sledování podvodního života aniž by jste museli zvednout hlavu nad hladinu a nadechnout se.  Ploutve nám usnadní pohyb na hladině a pomůžou vám k snadnějšímu, rychlejšímu zanoření.

Pokud máte jakékoliv dotazy, tak se nás ptejte. Jsme Vám plně k dispozici. Naše zkušenosti v potápění na nádech, či s potápěčským přístrojem z nás dělají odborníky. S námi je potápění radost...

Jaroslav Kočárek

Instruktor potápění IANTD CE   

Platební brána:
Copyright © Snakesub s.r.o.
Vytvořila společnost logo.png
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací