602 10 20 34
0
0 Kč

Křídlo Caligo 15 EXTREEM 3 mm DUX

Křídlo Caligo 15 EXTREEM 3mm DUX s hliníkovým nebo ocelovým backplatem
Kód:MST-402
10 973 Kč vč. DPH
ks
Produkt bohužel není aktivní.
Na eSnakesub.cz máte při nákupu nad 2.000 Kč dopravu zdarma! Nevíte si rady s nákupem? Rádi vám poradíme! Zavolejte nám na 602 10 20 34.
Popis produktu

Křídlo Caligo 15 EXTREEM 3 mm DUX

Sestava obsahuje křídlo pro dvojče DUX Caligo 15 Extreem, kompletní 3mm backplate, středotlakou inflátorovou hadici dlouhou 60 cm a DUX kapsu na bójku. Tato sestava je vhodná pro potápění s láhvemi 2 x 7 l. Konstrukce a provedení tohoto křídla je provedena tak, aby se zajistila maximální funkčnost a hlavně životnost. Samozřejmostí je CE certifikát.

Křídlo DUX Caligo 15 Extreem je dvouplášťové, je vyrobeno z materiálu Balistic Nylon 1840 dtex a má tvar podkovy. Duše je vysokofrekvenčně svařená Cordura 560 a PU zátěrem. Křídlo má malý rozměr, který nepřesahuje přes dvojče a tak je ideální při potápění v malých profilech. Křídlo má objem 15 l.

V sestavě si lze zvolit materiál použitý na backplate - nerez nebo hliník.

Nerezový backplate je vyroben ze 3mm nerezového plechu AISI 316. Je vybaven PA popruhy, nerezovými D-kroužky a stopkami, nerezovou sponou, mezinožním popruhem, kapsou na bójku a pouzdrem s nožem.

Hliníkový eloxovaný backplate je vyroben ze slitiny hliníku o síle 3mm, která odolává slané vodě.Hmotnost tohoto backplatu je 0,75 kg, takže je zcela ideální pro cestování. Backplate je vybaven PA popruhy, nerezovými D-kroužky a stopkami, nerezovou sponou, mezinožním popruhem, kapsou na bójku a pouzdrem s nožem.

Celý popis

Platební brána:
Copyright © Snakesub s.r.o.
Vytvořila společnost logo.png
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací