602 10 20 34
0
0 Kč

Maska Venom ARC Atomic Aquatics

Chcete mít na své potápění to nejlepší vybavení, kterému můžete bezpodmínečně věřit a zároveň si užívat jeho bezkonkurenčních komfortních vlastností? Představujeme vám elitu mezi maskami: Maska Venom ARC.

S touto maskou váš výhled už nikdy víc nebude nic blokovat – jednou z řady jejích předností je totiž bezrámečkový jednozorníkový systém. Odteď budete mít pouze luxusní a maximální rozhled.

Rozhled by vám nicméně moc nepomohl, bez kvalitního provedení zorníků. A o tom, že je špičkové se můžete sami přesvědčit. Na zorníky masky Venom ARC je použita jedinečná technologie ARC (Anti-Reflective Coating), která omezuje odrazy světla a hlavně zvyšuje množství propuštěného světla k očím potápěče. Sklo u masky Venom ARC propustí 96 - 98% dopadajícího světla, což je znatelný rozdíl oproti standardním sklům, které propouští pouze 86%.

Takovou součást vašeho vybavení oceníte při potápění nejen jako dobrodruh odhalující tajemství skrytá pod vodní hladinou, ale především i jako fotograf, kdy pro vás díky vlastnostem skla bude i snížená viditelnosti či noční ponor procházkou podmořským sadem. Venom ARC také pečuje o vaše oči. Snižuje jejich namáhání a oslnění a v neposlední řadě zamezuje odleskům v zorném poli.

Nesnášíte, když po každém delším potápění máte obrys masky otlačený v obličeji? Dvouvrstvá silikonová lícnice, kterou se pyšní maska Venom ARC je odpovědí na vaše modlitby. Nejenže díky této lícnici maska spolehlivě drží na obličeji, ale především se s ní vyhnete frustrujícím známkám otlačení. Řekněte své „ne“ nelichotivým a hlavně nepřirozeným rudým rýhám v obličeji!

Maska Venom ARC má také snadno přizpůsobitelný pásek na délku, kterou si přejete. Jednoduché nastavení pomocí přezek na stranách masky je otázkou okamžiku.

Nechce se vám v úžasné vlastnosti masky Venom ARC věřit od pouhého slova? Nemusíte. Na prasknutí rámečku výrobce poskytuje doživotní záruku.

Potápění s maskou Venom ARC znamená pohodlí, kdy vaší jedinou starostí bude stihnout vyfotit všechny krásy modrého mokrého světa, které s maskou Venom ARC uvidíte čistě a jasně.

Dopřejte si ten luxus!

Platební brána:
Copyright © Snakesub s.r.o.
Vytvořila společnost logo.png
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací