602 10 20 34
0
0 Kč

Novinky na e-shopu Únor

Potápěčský počítač i750T AQUALUNG

Nový model pro rok  2017 !

Dnešní technologie je o zjednodušování. S tímto posláním byla vyvinuta nová řada potápěčských počítačů a měřících přístrojů Aqua Lung. S pocitem bezpečí a sebevědomí se ponořte za svým dalším podvodním dobrodružstvím s intuitivním a snadno ovladatelným přístrojem, který používá moderní technická řešení. Naše přístroje nabízí užitečné funkce jako např. uživatelem vyměnitelnou baterii v počítači nebo tlakové čidlo ( prodává se samostatně – Aqualung sonda TRANSMITTER ), které se páruje pouze jednou a poté je vždy připraveno k akci.

Barevný OLED displej a Bluetooth Smart jsou pokročilé funkce i750T, které ocení zkušený potápěč. Každý ale ocení jednoduchost jeho použití a kompaktní design.

i750T je kombinací nejmodernějších technologických funkcí a velmi jednoduchého ovládání, které si ve vteřině osvojíte. Každý detail umocňuje váš zážitek z ponoru. Čtení vašich potápěčských dat nebylo nikdy jednodušší díky zcela výjimečně ostrému barevnému OLED displeji, snadnému ovládání a plnohodnotnému tříosému kompasu. Sledování a sdílení vašich ponorů trvá jen pár vteřin pomocí bezdrátového připojení Bluetooth 4.0 do mobilního zařízení. Pomocí volitelného tlakového čidla, které se páruje jen jednou za život, se můžete ihned začít potápět. i750T je prostě intuitivní kompaktní počítač, který se snoubí s pokročilou technologií.

Barevný OLED displej je mimořádně jasný a vysoce kontrastní a nabízí zcela unikátní stupeň viditelnosti. Intenzitu lze snadno nastavit podle podmínek a pro úsporu baterie.

Snadné ovládání. Sledujte všechny klíčové informace skrz intuitivní menu. Navigace pomocí 3 tlačítek umožňuje snadné zobrazení a úpravy nastavení.

Přenos dat pomocí Bluetooth do aplikace DiverLog*. Pomocí nejnovější technologie Bluetooth Smart propojte bezdrátově váš potápěčský počítač a smartphone nebo tablet a získejte tak vzdálený přístup ke všem nastavením vašeho potápěčského počítače a informacím o ponorech, přidávejte lokality, poznámky a další podrobnosti, ukládejte a sdílejte fotografie a videa z vašich ponorů. Aplikace DiverLog je k dispozici na platformách iOS a Android.

Bezhadicová integrace dýchací směsi. Náš patentovaný algoritmus Gas Time Remaining poskytuje kalkulace v reálném čase, což umožňuje přesné rozvržení dýchací směsi. Jakmile jednou spárujete tlakové čidlo s počítačem, tak už to nemusíte nikdy opakovat. Lze použít až 3 různá tlaková čidla se třemi různými dýchacími plyny během jednoho ponoru.

Plnohodnotný tříosý kompas. Dobře čitelný kompas se zámkem buzoly a recipročním směrem pro snadnou navigaci.

Součástí balení je USB kabel pro propojení s počítačem, náhradní baterie s O-kroužkem a pro technické potápěče speciální plastový úchyt na ruku s gumicukem.

*Aplikaci DiverLog lze zakoupit na App Store, Google Play nebo ediverlog.com

 

            

 

Sonda TRANSMITTER AQUALUNG

Sonda, při použití s kompatibilním počítačem, umožňuje sledování aktuálního tlaku v lahvi a zbývajícího času bez použití vysokotlaké hadice.

– Bezhadicový přenos dat o tlaku v lahvi pro i450T a i750T

– Po nastavení je sonda permanentně spárovaná a nemůže dojít k náhodnému spárování s jiným počítačem.

– K dispozici jsou 2 verze čidla: Nitrox do 40% a do 100%.

Platební brána:
Copyright © Snakesub s.r.o.
Vytvořila společnost logo.png
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací