602 10 20 34
0
0 Kč

Ochutnávka potápění

Co si pod tímto pojmem máme představit? Je to stejné jako když si zaplatíme ochutnávku vína. Pod vedením zkušených degustátorů testujeme vše, co se dá ve sklípku vyzkoušet. A však po ochutnávce potápění Vás hlava nebolí.

Co je to tedy ochutnávka potápění?

Jedná se o bezpečný teoretický a praktický úvod do tajů přístrojového potápění. Dozvíte se mimo jiné, že potápěči dýchají stlačený vzduch z potápěčského přístroje. Z čeho se skládá onen potápěčský přístroj, jeho funkce a popis jednotlivých částí. Probereme si účinky tlaku na naše tělo, naučíme se vyrovnávat tlak ve středouší tak, aby nás "uši nebolely“. Abychom se mohli pod vodou dorozumívat, tak si probereme základní potápěčské signály. Ochutnávka potápění je tedy zkrácený kurz potápění pro začátečníky, kde si můžete vyzkoušet jaké to je se nechat pohltit vodní masou a oddávat se tak klidu 3rozměrného prostředí. Ochutnávkou Vás provedou naši zkušení Instruktoři, kteří mají letité zkušenosti s výukou nových či pokročilých potápěčů. V rámci ochutnávky se také seznámíte s bezpečnostními standardy, které jsou realizovány a dodržovány dle výcvikového systému IANTD CE.  

Cílem ochutnávky potápění je propagace tohoto nádherného rekreačního sportu široké veřejnosti. Ukázat cestu, kterou se vydávají již stovky potápěčů ochutnávačů.

Ochutnávka může být i skvělým dárkem pro vaše blízké formou dárkového poukazu.

Na příjemné setkání pod vodní hladinou se těší tým instruktorů potápění společnosti Snakesub s.r.o.

Jaroslav Kočárek

Instruktor potápění IANTD CE

Platební brána:
Copyright © Snakesub s.r.o.
Vytvořila společnost logo.png
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací