602 10 20 34
0
0 Kč

Počítač D4i NOVO Suunto

Počítač D4i NOVO Suunto
Kód:MST-SS0203
Dostupnost: nejprve vyberte variantu
12 990 Kč vč. DPH
ks
Na eSnakesub.cz máte při nákupu nad 2.000 Kč dopravu zdarma! Nevíte si rady s nákupem? Rádi vám poradíme! Zavolejte nám na 602 10 20 34.
Popis produktu

Počítač D4i NOVO Suunto

 

Nová designová řada Suunto D4i Novo představuje potápěčské počítače ve svěžích barvách s měkkým silikonovým a velmi komfortním náramkem. Pohodlné, lehké, a přitom tak nabité praktickými funkcemi jako je freedive režim či bezdrátový přenos tlaku v láhvi a odhad zbývajícího času vzduchu.

Hlavní funkce:
plně kontinuální dekompresní algoritmus Suunto RGBM
4 potápěčské módy: Air, Nitrox, Free, Off
volitelná sonda pro bezdrátový tlak vzduchu v láhvi + odhad zbývajícího času vzduchu
zabudovaný plánovač ponorů
detailní grafické záznamy ponorů na Vašem PC/Mac díky software Suunto DM4 + Movescount
celková hmotnost pouze 85 g
Inovativní časovač Apnea Timer a časovač v módech Air/Nitrox

Bezdrátový přenos tlaku v láhvi bez rušení
Suunto D4i Novo umožňuje použití bezdrátové sondy pro sledování zásoby vzduchu v láhvi přímo na Vašem zápěstí. K dispozici je též aktuální odhad času zbývajícího vzduchu během ponoru.

Sdílejte Vaše potápěčské zkušenosti
Použitím software Suunto DM4 + Movescount na Vašem laptopu můžete jednoduše synchronizovat Suunto D4i Novo s online komunitou Movescount.com, kde můžete ukládat a sdílet informace o Vašich ponorech včetně fotografií a video záznamů. Můžete také sdílet informace o potápěčských lokalitách a stránkách o potápění s potápěči z celého světa.

Snadné ovládání
Se snadno čitelným displejem a elektro-luminescenčním podsvícením uvidíte důležité informace ponoru (tj. např. aktuální hloubka, délka ponoru a dekompresní údaje) vždy jasně a zřetelně.

Všestranné použití
V módech Air a Nitrox jsou na zřetelně čitelném displeji zobrazovány tyto informace: aktuální a maximální hloubka, aktuální čas, délka ponoru, dekompresní čas a teplota. Zvukové a vizuální alarmy, které si nastavíte pro určitou hloubku a délku ponoru, Vás upozorní, kdy je čas začít stoupat. V módu Nitrox můžete prodloužit Váš pobyt pod vodou tím, že upravíte obsah kyslíku vaší směsi mezi 21% a 50% a hodnotu PO2 v rozmezí 0,5 až 1,6 baru.

Jste-li nadšenec potápění na nádech, D4i Novo vám nabízí propracovaný Freedive mód se všemi funkcemi, které k freedivingu potřebujete. D4i Novo zaznamenává data třikrát za sekundu a tím vám poskytuje přesnou hodnotu skutečně dosažené hloubky.

Flexibilní dekomprese
Suunto D4i Novo s použitím algoritmu Suunto Deep Stop RGBM Vám umožní plynulou dekompresi s optimální délkou výstupu. Stanovené zastávky v algoritmu - Deep Stops - zvýší vaši bezpečnost spolu s řadou hloubkových zastávek mezi maximální hloubkou a hloubkou "ceiling".

Plánujte a hodnoťte
Před vstupem do vody můžete plánovat směsi plynů, testovat následné ponory a zobrazit bezdekompresní čas pro různé hloubky pomocí zabudovaného plánovače ponorů. Po ponoru můžete jednoduše stáhnout data do vašeho PC nebo laptopu pro pozdější analýzu použitím software Suunto DM4, který zahrnuje detailní logbook s grafickým vyobrazením všech Vašich ponorů.

Balení obsahuje:
- Suunto D4i Novo s velmi měkkým a příjemným silikonovým náramkem v limetkové, modré, bílé nebo černé barvě
- USB kabel,
- prodlužovací náramek,
- 2 ks ochranné folie proti poškrábání,
- manuály o potápění na DVD, příručku a leták, záruční list,
- návod k použití

Celý popis

Související produkty

Kompas Sk-8 Bungee mount Suunto

Kompas Sk-8 s uchycením bungee

1 890 Kč
do 2 dnů

Počítač EON Core Suunto + USB

Počítač EON core Suunto

Platební brána:
Copyright © Snakesub s.r.o.
Vytvořila společnost logo.png
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací