602 10 20 34
0
0 Kč

Počítač Vyper Air Black + sonda + USB Suunto

Suunto Vyper Air Black + sonda + USB
Kód:1209
17 980 Kč vč. DPH
ks
Produkt bohužel není aktivní.
Na eSnakesub.cz máte při nákupu nad 2.000 Kč dopravu zdarma! Nevíte si rady s nákupem? Rádi vám poradíme! Zavolejte nám na 602 10 20 34.
Popis produktu

Počítač Vyper Air Black + sonda + USB Suunto

Suunto Vyper Air je skvělou volbou pro potápěče se slabším zrakem. Pod vodou jsou velká čísla na displeji velmi dobře viditelná.

Vyper Air je vybaven elektronickým 3D kompasem, který je výborně viditelný i při naklonění displeje o 45°.

Suunto Vyper Air používá dekompresní algoritmus Suunto Deep Stop RGBM, který zaručuje plynulou dekompresi. Dále Vyperu Air obsahuje funkci Deep Stops, která určuje počet hloubkových zastávek.

Suunto Vyper Air využívá 3 módy: Air, Nitrox, Gauge a navíc je možné během ponoru přepínat mezi dvěma plyny. V módu Nitrox lze nastavit procento kyslíku ve směsi od 21% do 100%. Samozřejmostí je nastavení parciálního tlaku od 0,5 – 1,6 baru.

Vyper Air má zabudovaný simulátor ponoru, který umožní sledovat ponor před jeho zahájením a tím otestovat jeho hranice. Veškerá data lze stáhnout do PC pomocí přiloženého USB kabelu.

K náramkovému počítači Vyper Air je možné připojit bezdrátový snímač tlaku vzduchu v láhvi - sondu. V balení naleznete počítač Vyper Air, plastové ochranné sklíčko, bezdrátový snímač - sondu a USB kabel k připojení k PC. Potápěčský počítač Vyper Air nyní v elegantním celočerném provedení.

Více podrobností o funkcích se dočtete v samostatném PDF dokumentu.

Celý popis

Platební brána:
Copyright © Snakesub s.r.o.
Vytvořila společnost logo.png
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací