602 10 20 34
0
0 Kč

Podoblek BZ 400 X Lady Santi

Podoblek BZ 400 X Lady Santi pro dámy
Kód:2003 LF
Dostupnost: nejprve vyberte variantu
13 310 Kč vč. DPH
ks
Na eSnakesub.cz máte při nákupu nad 2.000 Kč dopravu zdarma! Nevíte si rady s nákupem? Rádi vám poradíme! Zavolejte nám na 602 10 20 34.
Popis produktu Soubory ke stažení

Podoblek BZ 400 X Lady Santi

 

Podoblek BZ 400 je nejteplejší z nabídky Santi, střih Lady je plně přizpůsoben ženským tvarům. BZ 400 je vyroben pro potápění ve vodě studenější než 7 stupňů Celsia. Podoblek je ideální pro dlouhé ponory s dekompresí. Na designu Santi spolupracovalo s instruktory z GUE. Santi využívá k výrobě nejlepší dostupné materiály a technologie.

Thinsulate BZ 400 je výborný pro své vlastnosti - je tenký, takže pod oblekem nezabere zbytečně mnoho místa. Navíc se mezi jeho vlákna nedostává vzduch. Thinsulate má také vlákenou mřížku, která tvoří oblek více odolným a prakticky nezničitelným. Vnitřní vrstva je z jemného micropolaru 190gram. Vnější vrstva je tvořena 6,6 Polyamide. Místa, kde dochází k rozedření, jsou vyztužena polyesterovými vlákny. Na pažích a v pase jsou elastická místa pro lepší ohyb. Pásy u kotníků, široké 10 cm se nesmekají z chodidel. Rukávy jsou zakončeny voděodolnými manžetami, které dovolují proudit vzduchu do suchých rukavic.

V obleku jsou tři kapsy na potřebné uschování dokumetů či klíčů od auta. Zip obleku je obousměrný. Jednou z nejdůležitějších věcí jsou kšandy, které jsou uvnitř podobleku. Díky nim oblek skvěle drží na těle, nikde se neroluje.

Celý popis

Soubory ke stažení
Platební brána:
Copyright © Snakesub s.r.o.
Vytvořila společnost logo.png
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací