• 3% -111 Kč
Maska potápěčská Frameless 2 Atomic Aquatics - 1

Maska potápěčská Frameless 2 Atomic Aquatics

3 690 Kč
3 579 Kč Sleva 111 Kč
s DPH
Více informací
Velikost oblečení
Barva
Barva silikonu
Zorník
04-0632-LG_black
Počet
Skladem

Mimořádný výhled a nesrovnatelné pohodlí! To je nová maska FRAMELESS 2. Nejnovější model masky ATOMIC AQUATICS FRAMELESS jedinečným způsobem kombinuje dva druhy silikonu, díky kterým jde o nejlepší masku typu frameless.
Spolu se všemi vlastnostmi, které dělaly tuto masku tak oblíbenou u náročných potápěčů, kteří chtějí široký, jasný výhled, je FRAMELESS 2 ještě komfortnější při dlouhých ponorech. Speciální příruba z měkčeného silikonu zaručuje
perfektní těsnost a skvělý pocit. Maska je dostupná ve velikosti standard, medium a large a tím je ideální pro každou velikost obličeje.

Vlastnosti masky FRAMELESS 2:
- Nedostižná životnost a odolnost proti poškození
- Speciální vysoce jemná silikonová příruba
- Sklo UltraClear v optické kvalitě s nulovým zkreslením obrazu
- Hydrodynamický design bez nechráněného vnějšího rámu
- Široké zorné pole a malý vnitřní objem
- Výborné dosednutí lícnice
- Přezky uvolňované stiskem
- Čirá, nebo černá silikonová lícnice

Skla UltraClear:
Všechny typy Atomic masek - Frameless, Frameless 2 i SubFrame používají skla, která definují nový standard vidění, nedostupný u běžných masek. Tuto technologii nazýváme UltraClear lenses.
Co je na UltraClear sklech tak neobvyklého? Všimli jste si někdy, že sklo běžné masky má zelené tónování? Přesvědčete se sami – položte Vaši masku na list bílého papíru a pozorně se podívejte. Zelený nádech, který vidíte je způsoben
železitými příměsemi v plaveném, nebo „okenním“ skle, ze kterého je maska vyrobena. Tento zelený tón zkresluje přirozené barvy a zabraňuje části dopadajícího světla dostat se až k oku. UltraClear je nový typ skla špičkové optické kvality s výjímečnou čistotou a průzračností bez zkreslení barev. Mimořádná propustnost a absence zkreslení skel UltraClear maximalizuje množství procházejícího světla, což zvyšuje ostrost, obzvláště ve zhoršených světelných podmínkách pod hladinou.

Kompaktní cestovní box:
Maska Atomic Frameless je dodávána v unikátním kompaktním cestovním pouzdře v barvě lícnice (černá nebo čirá). Naše ochrané poudro na masku má poloviční výšku oproti běžným krabičkám. Jak model SubFrame, tak i Frameless jsou konstruovány tak, aby se složily do kapsy, nebo kompaktního cestovního pouzdra. Cestovní pouzdro je také možno zakoupit samostatně.

Atomic Aquatics
04-0632-LG_black

Specifické reference

ean13
0882689108228