• 10% -311 Kč
Ploutve Aqualung Phazer ADJ Aqualung - 8

Ploutve Aqualung Phazer ADJ Aqualung

3 105 Kč
2 794 Kč Sleva 311 Kč
s DPH
Více informací
Velikost ploutví
Barva
225020
Počet
Skladem

Od začátečníka po experta. To jsou nové Aqua Lung ploutve Phazer.

Nová revoluční technologie-zahlé ploutve a žebra- poskytuje perfektní rovnováhu mezi silným kopem a jednoduchým pohybem využívajícím nevětší možnou energii.

Konstrukce je navržena a vyrobena ze tří materiálů a vylepšeného systému odtokových kanálků. Vše ohledně této ploutve je sestaveno a navrženo k optimalizaci energie, kterou vynaložíte a při každém kopu.

Specifikace ploutví:

–Technologie zahnuté ploutve a žeber: Strana žeber je srdcem ploutví Phazer. Části žeber jsou z kaučuku, spolupracující s ploutví, která je navržena ve tvaru „vlny“. Nahromaděná energie při každém kopu je uvolňována během celého cyklu kopu. Efektem je pevný, silný ale přitom jednoduchý kop, vhodný jak pro začátečníky, tak i pro zkušené potápěče.

–Nový gumový pásek: vybavený novým gumovým páskem a patní částí pro rychlé a jednoduché navlékání a sundávání

–Tří-materiálová konstrukce: optimalizuje každou plochu ploutve: botku, list ploutve a postranní žebra jsou vyrobené ze specificky navržených a pokročilých materiálů abychom docílili co nejlepšího výkonu.

– Hydro Power Channel: díky tomuto speciálně navrženému kanálku před botičkou, voda může volně protékat skrz ploutev, pro zlepšení efektivity, síly a stability. Toto dělá ploutev Phazer výkonnou, silnou a ideální pro jak profesionální potápěče, tak i úplné začátečníky.

–Nový systém odtokových kanálků: List ploutve vykazuje vlastnosti měkké TPR membrány, ke zlepšení průtoku vody během celého cyklu kopu.

Aqualung
225020