602 10 20 34
0
0 Kč

Set Max + Santi, podoblek XL

Set Max + Santi podoblek velikosti XL, rukavice v různých velikostech
Kód:MST-1525XL
25 138 Kč vč. DPH
ks
Produkt bohužel není aktivní.
Na eSnakesub.cz máte při nákupu nad 2.000 Kč dopravu zdarma! Nevíte si rady s nákupem? Rádi vám poradíme! Zavolejte nám na 602 10 20 34.
Popis produktu Soubory ke stažení

Set Max + Santi, podoblek XL

Vyhřívaný podoblek

Nové generace podobleků od Santi nabízí zcela nové modernější provedení. Podoblek zaručuje pohodlné potápění v teple. Ušit je z BZ 400, velmi hřejivého materiálu. Vedení kabelů v podobleku je nově chráněno silikonovým obalem. Nedojde k jejich zlomení. Vedení je velmi odolné vůči silnému proudu či prořezání. Kabely jsou vedeny mnohem ergonomičtějí a blíže k tělu. Podoblek má zabudovaný vypínač, který odpojí přívod proudu při přehřátí či při příliš silném přívodu proudu. V podobleku je již zabudován kabel pro připojení vyhřívaných rukavic. Podoblek BZ 400 new je zabalen v úhledné přepravní tašce.

Podoblek dokáže hřát až 45°C.

Podoblek má CE certifikát.

Vyhřívané rukavice

Zahřáté ruce během ponoru = konečně pohodlné potápění. Vyhřívané rukavice od Santi se pohodlně vejdou pod vaše suché rukavice a dokáží ruku hřát až 40°C. Prodyšný materiál nechá ruku dýchat, ale příjemně hřeje, i když je napájení vypnuto. Vedení kabelů je provedeno tak, aby pohyb kloubů nebyl omezen. Propojení k vyhřívací vestě či v podobleku je velmi jednoduché.

Vyhřívané rukavice mají CE certifikát.

Konektor Thermovalve

Konektor na napouštěcí ventil Thermovalve Santi slouží k propojení vyhřívání - podobleku, rukavic nebo vesty se zdrojem napájení - kanistrem. Propojení je zcela voděodolné a bezpečné. Konektor se našroubuje na napouštěcí ventil a je připraven k napojení vyhřívání. Konec ventilu je otočný o 90° a je připraven na napojení inflátorové hadice. Celková délka konektoru je 55 cm. Konektor funguje pouze na napětí max. 12 V. Funguje na ventil Apeks a SiTech.

Celý popis

Soubory ke stažení
Platební brána:
Copyright © Snakesub s.r.o.
Vytvořila společnost logo.png
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací