602 10 20 34
0
0 Kč

Set Max Santi, podoblek XL

Set Max Santi podoblek ve velikosti XL, rukavice v různých velikostech
Kód:MST-1524XL
Dostupnost:
Sleva:-25%
Původní cena:22 342 Kč
16 757 Kč vč. DPH
ks
Na eSnakesub.cz máte při nákupu nad 2.000 Kč dopravu zdarma! Nevíte si rady s nákupem? Rádi vám poradíme! Zavolejte nám na 602 10 20 34.
Popis produktu Soubory ke stažení

Set Max Santi, podoblek XL

Vyhřívaný podoblek
Nové generace podobleků od Santi nabízí zcela nové a modernější provedení. Podoblek zaručuje pohodlné potápění v teple. Ušit je z BZ 400, velmi hřejivého materiálu. Vedení kabelů v podobleku je nově chráněno silikonovým obalem. Nedojde k jejich zlomení. Vedení je nově velmi odolné vůči silnému proudu či prořezání. Kabely jsou vedeny mnohem ergonomičtějí a blíže k tělu. Podoblek má zabudovaný vypínač, který odpojí přívod proudu při přehřátí či při příliš silném přívodu proudu. V podobleku je již zabudován kabel pro připojení vyhřívaných rukavic. Podoblek dokáže hřát až 45°C. Podoblek BZ 400 new je zabalen v úhledné přepravní tašce.

Podoblek má CE certifikát.

Vyhřívané rukavice
Zahřáté ruce během ponoru = konečně pohodlné potápění. Vyhřívané rukavice od Santi se pohodlně vejdou pod vaše suché rukavice a dokáží ruku hřát až 40°C. Prodyšný materiál nechá ruku dýchat, ale příjemně hřeje, i když je napájení vypnuto. Vedení kabelů je provedeno tak, aby pohyb kloubů nebyl omezen. Propojení k vyhřívací vestě či k podobleku je velmi jednoduché.

Vyhřívané rukavice mají CE certifikát.

Konektor
Konektor na napouštěcí ventil Santi slouží k připojení vyhřívání - podobleku, vesty na zdroj (baterii). Propojení konektorem je zcela voděodolné a bezpečné. Funguje pouze s napájením do 12 V, ne vyšším. Konektor lze přišroubovat jak na ventil Apeks tak na ventil SiTech. Celková délka je 55cm. Výška bez ventilu 19mm.

Konektror má CE certifikát.

Celý popis

Soubory ke stažení
Platební brána:
Copyright © Snakesub s.r.o.
Vytvořila společnost logo.png
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací