602 10 20 34
0
0 Kč

Šnorchl SV1 Atomic Aquatics

Šnorchl SV1 Atomic Aquatics v různých barvách
Kód:MST-1196
Dostupnost: nejprve vyberte variantu
Sleva:-5%
Původní cena:1 550 Kč
1 473 Kč vč. DPH
ks
Na eSnakesub.cz máte při nákupu nad 2.000 Kč dopravu zdarma! Nevíte si rady s nákupem? Rádi vám poradíme! Zavolejte nám na 602 10 20 34.
Popis produktu

Šnorchl SV1 Atomic Aquatics

 

Šnorchl SV1 se řadí mezi luxusní šnorchly. Kvalita a propracovanost za vyšší cenu opravdu stojí. Šnorchl SV1 je velmi skladný - tvar se zcela přizpůsobil potřebám potápěčů. Moderní vzhled nesnižuje funkčnost ba naopak. Skládá se z mnoha patentovaných částí.

Trubice šnorchlu má nízký profil, přilne tedy k hlavě a sníží tím hydrodynamický odpor při plavání. Držák šnorchlu lze odepnout, není nutné složitě vyndávat pásek masky.

Držák se posouvá nahoru a dolů po trubici, každý potápěč si ho může nastavit dle svých potřeb. Pohyb držáku je umožněn až na 30°. Část trubice pod držákem šnorchlu je flexibilní. Spodní část šnorchlu je možné ohnout dle potřeby potápěče.

Šnorchl pokračuje náustkem, který je vyroben z kombinace dvou různých silikonů. Tato kombinace minimalizuje možnost rozkousání. Náústek si lze rotací nastavit do ideální polohy. Šnorchl SV1 je kónicky ukončen, což podporuje maximální proudění vzduchu do šnorchlu.

Ve spodní části šnorchlu SV1 se nachází výdechový ventil. Tento ventil má za úkol odvést vodu, která nateče do šnorchlu. Voda, která vteče trubicí dovnitř šnorchlu je svedena do spodní části pod náustek. Veškerá voda je odváděna mimo náústek, aby nekomplikovala dýchání.

Potápěč vydechne do šnorchlu a tím otevře výdechový ventil, který propustí veškerou vodu ze šnorchlu. Ventil se po odvedení vody opět okamžitě uzavře, aby voda nenatekla zpět.

Celý popis

Související produkty

Potápěčská maska (brýle) Frameless Atomic Aquatics

Potápěčská maska Frameless Atomic Aquatics s čerým nebo tmavým silikonem

Potápěčská maska Subframe Atomic Aquatics, size MEDIUM, černý silikon/ různé barvy

Potápěčská maska Subframe Atomic Aquatics s tmavým silikonem v různých barvách

3 290 Kč 3 191 Kč
do 2 dnů

Potápěčská maska (brýle) Frameless Medium Atomic Aquatics

Potápěčská maska Frameless Medium Atomic Aquatics

2 990 Kč
Skladem
Platební brána:
Copyright © Snakesub s.r.o.
Vytvořila společnost logo.png
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací