602 10 20 34
0
0 Kč

Suchý oblek E.Motion +

Pohodlný jako E.Motion a odolný jako E.Lite.

E.Motion PLUS je optimální kombinací flexibility a lehkosti z kvalitního E.Motion Ripstop materiálu a exkluzivní trvanlivostí a pohodlí suchého obleku E.lite. Santi spojili obě funkce v jedno! Sofistikovaný střih a design poskytují nejvyšší výkon při potápění v mnoha různých prostředích, ať už s rekreační nebo technickou výbavou.
Konstrukce E.Motion PLUS zahrnuje vrchní část a horní přední část kalhot z ohebné a lehké 260 g / m2 Ripstop třívrstvé tkaniny. V místech vystavených možnému poškození jako zadní část kalhot, břicho, spodní oblast loktů, rozkrok a spodní část předních kalhot zahrnuje exkluzivní E.Lite třívrstvou tkaninu 535 g / m2.
E.Motion PLUS je přichází v elegantní, exkluzivní barevné kombinaci černé, šedé a červené.

E.Motion PLUS je vybaven standardně inovativním a komfortním systémem SANTI Smart Seals® system - měkké kroužky, které umožňují rychlou a snadnou výměnu těsnění za jakékoli těsnění, které se Vám líbí, nebo máte po ruce.

Speciální střih rozkroku umožňuje komfortní pohyby nohou. Oblek E.Motion PLUS je vybaven YKK Aquaseal plastovým zipem, který je velmi odolný, ale i lehký a flexibilní. Je vysoce odolný vůči nečistotám a potřebuje pouze minimální péči. SANTI nabízí 2 roky záruku na plastové zipy.
Pro lepší a vhodnější umístění výstupního ventilu na rameni, zip je instalován v tomto modelu z pravého ramene na levý bok.
Stejně jako ostatní modely suchých obleků Santi, i E.Motion PLUS je vybaven dvěma velkými a pevnými kapsami na stehnech.

Suchý oblek E.Motion Plus je vybaven standardně SANTI Flex Sole botami.

Připravujeme na náš eshop. Již brzy k prodeji.

Platební brána:
Copyright © Snakesub s.r.o.
Vytvořila společnost logo.png
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací