602 10 20 34
0
0 Kč

Žaket Axiom i3 Seaquest

Žaket Axiom i3 Seaquest ve velikostech XS - XXL
Kód:MST-31237
Dostupnost: nejprve vyberte variantu
Sleva:-10%
Původní cena:15 630 Kč
14 067 Kč vč. DPH
ks
Na eSnakesub.cz máte při nákupu nad 2.000 Kč dopravu zdarma! Nevíte si rady s nákupem? Rádi vám poradíme! Zavolejte nám na 602 10 20 34.
Popis produktu Soubory ke stažení

Žaket Axiom i3 Seaquest

Žaket Axiom i3 se řadí mezi pánské varianty kompenzátorů vztlaku.

Axiom se vyznačuje pohodlnou konstrukcí. Popruhy žaketu jsou uchyceny patentovaným systémem Wrapture™ - otočné přezky na ramenním popruhu. Samozřejmostí je nastavitelný prsní popruh.

Láhev je uchycena na zádovou desku dvěma popruhy, jeden na spodní části láhve (popřípadě uprostřed) a druhý u ventilu láhve. Popruhy mají zcela bezpečnou a velmi snadnou konstrukci bez složitého provlékání.
Část Axiomu pro nafukování vzduchem má nový upravený design pro maximální hydrodynamiku. Ventily žaketu Axiom se vyznačují plochým tvarem - táhla jsou velká a přístupná.

Zátěž žaketu řeší bezpečnostní systém SureLock II - kapsy lze trhnutím v případě nouze rychle odstranit. Na popruhu u láhve nalezneme další dvě malé kapsy na závaží při nutnosti dovážení. V pravé přední kapse se nachází prostor na uložení octopusu - v tomto místě je dobře viditelný a snadno se s ním manipuluje. Na levé straně je možné prostrčit manometr či konzoli za kapsou a vytáhnout je dopředu. Obě kapsy mají velkou kapacitu, lze je uzavřít zapnutím zipu - slouží k uložení drobného vybavení.

Na žaketu nalezneme 5 nerezových a 1 plastový D-kroužek

Systém i3
- Na levé kapse žaketu je umístěn nový vypouštěcí systém i3. Pro vypouštění a napouštění žaketu již není používán standardní inflátor, ale je nahrazen páčkou na kapse.
- i3 se jednoduše ovládá a je velmi bezpečný.
- Pro napuštění stačí zmáčknout páčku nahoru, při potřebě vypuštění stačí páčku stlačit dolů a vzduch je vypouštěn. i3 otevírá zároveň všechny ploché ventily na žaketu najednou.

Celý popis

Soubory ke stažení
Platební brána:
Copyright © Snakesub s.r.o.
Vytvořila společnost logo.png
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací