602 10 20 34
0
0 Kč

Žaket Axiom Seaquest, L

Žaket Axiom Seaquest
Kód:313404
Dostupnost: do 2 dnů
Sleva:-10%
Původní cena:13 740 Kč
12 366 Kč vč. DPH
ks
Na eSnakesub.cz máte při nákupu nad 2.000 Kč dopravu zdarma! Nevíte si rady s nákupem? Rádi vám poradíme! Zavolejte nám na 602 10 20 34.
Popis produktu Soubory ke stažení

Žaket Axiom Seaquest, L

Žaket Axiom se řadí mezi pánské varianty kompenzátorů vztlaku.

Axiom se vyznačuje pohodlnou konstrukcí:
Popruhy žaketu jsou uchyceny patentovaným systémem Wrapture™ - otočné přezky na ramenním popruhu. Samozřejmostí je nastavitelný prsní popruh. Láhev je uchycena na zádovou desku dvěma popruhy, jeden na spodní části láhve (popřípadě uprostřed) a druhý u ventilu láhve. Popruhy mají zcela bezpečnou a velmi snadnou konstrukci bez složitého provlékání.

Část Axiomu pro nafukování vzduchem má nový upravený design pro maximální hydrodynamiku. Ventily žaketu Axiom se vyznačují plochým tvarem - táhla jsou velká a přístupná.

Zátěž žaketu řeší bezpečnostní systém SureLock II - kapsy lze trhnutím v případě nouze rychle odstanit. Na popruhu u láhve nalezneme další dvě malé kapsy na závaží při nutnosti dovážení.

V pravé přední kapse se nachází prostor na uložení octopusu - v tomto místě je dobře viditelný a snadno se s ním manipuluje. Na levé straně je možné prostrčit manometr či konzoli za kapsou a vytáhnout je dopředu. Obě kapsy mají velkou kapacitu, lze je uzavřít zapnutím zipu - slouží k uložení drobného vybavení.

Na žaketu nalezneme 5 nerezových a 1 plastový D-kroužek

Celý popis

Soubory ke stažení
Platební brána:
Copyright © Snakesub s.r.o.
Vytvořila společnost logo.png
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací