602 10 20 34
0
0 Kč

Žaket Dimension i3 Aqualung

Žaket Dimension i3 Seaquest ve velikostech S - XL
Kód:MST-30840
Dostupnost: nejprve vyberte variantu
16 435 Kč vč. DPH
ks
Na eSnakesub.cz máte při nákupu nad 2.000 Kč dopravu zdarma! Nevíte si rady s nákupem? Rádi vám poradíme! Zavolejte nám na 602 10 20 34.
Popis produktu Soubory ke stažení

Žaket Dimension i3 Aqualung

Žaket Dimension i3 se řadí mezi pánské kompenzátory vztlaku.

Jedinečný je svou konstrukcí. U Dimension se napouští pouze záda žaketu a ne boky. Umístění napouštěcího vaku na zádech dodává větší stabilitu při plavání.

Ramenní popruhy jsou osazeny patentovanými otočnými přezkami Wrapture. Kompenzátor díky nim drží pevně na těle a neposouvá se. Hrudní pás je nastavitelný a lze jej posouvat nahoru i dolů dle potřeby. Zádová deska Dimension i3 je tenká, láhev má potápěč tedy blízko u těla. Toto umístění láhve nenarušuje těžiště potápěče. Potápěč lépe udrží Trim.

Zátěž se ukládá do postranních kapes se systémem SureLock II. Zátěžové kapsy jsou v případě nouze trhnutím odděleny od kompenzátoru. Na pravé kapse nalezneme prostor pro uložení drobného vybavení, kapsu lze uzavřít zipem. Na levé kapse je umístěn nůž a také napouštění a vypouštění žaketu - systém i3.

Systém i3
Na levé kapse žaketu je umístěn vypouštěcí systém i3. Pro vypouštění a napouštění žaketu již není používán standardní inflátor, ale je nahrazen páčkou na kapse. i3 se jednoduše ovládá a je velmi bezpečný. Pro napuštění stačí zmáčknout páčku nahoru, při potřebě vypuštění stačí páčku stlačit dolů a vzduch je vypouštěn. i3 otevírá zároveň všechny ploché ventily žaketu najednou.

Celý popis

Soubory ke stažení
Platební brána:
Copyright © Snakesub s.r.o.
Vytvořila společnost logo.png
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací