602 10 20 34
0
0 Kč

Žaket Lotus i3 Seaquest

Žaket Lotus i3 Seaquest ve velikostech S - ML
Kód:MST-1246
Dostupnost: nejprve vyberte variantu
Sleva:-10%
Původní cena:16 435 Kč
14 792 Kč vč. DPH
ks
Na eSnakesub.cz máte při nákupu nad 2.000 Kč dopravu zdarma! Nevíte si rady s nákupem? Rádi vám poradíme! Zavolejte nám na 602 10 20 34.
Popis produktu Soubory ke stažení

Žaket Lotus i3 Seaquest

Žaket Lotus i3 se řadí mezi dámské kompenzátory vztlaku.

Jedinečný je svou konstrukcí. U Lotusu se napouští pouze záda žaketu a ne boky. Umístění napouštěcího vaku na zádech dodává větší stabilitu při plavání.

Tvarované ramenní popruhy jsou osazeny patentovanými otočnými přezkami Wrapture. Kompenzátor díky přezkám drží pevně na těle a neposouvá se. Hrudní pás je nastavitelný a lze posouvat nahoru i dolů.

Zádová deska Lotus je tenká a menší (přizpůsobena rozměrům trupu žen), láhev má potápěč tedy blízko u těla. Toto umístění láhve nenarušuje těžiště potápěče. Potápěč lépe udrží Trim.

Zátěž se ukládá do postranních kapes se systémem SureLock II. Zátěžové kapsy jsou v případě nouze trhnutím odděleny od kompenzátoru.

Na Lotusu nalezneme 3 D-kroužky pro uchycení výstroje. Na pravé kapse nalezneme prostor pro uložení drobného vybavení, kapsu lze uzavřít zipem. Na levé kapse je umístěn držák na nůž (volitelné příslušenství) a systém i3 pro vypouštění a napouštění žaketu.

Systém i3
- Pro vypouštění a napouštění žaketu již není používán standardní inflátor, ale je nahrazen páčkou na levé kapse.
- i3 se jednoduše ovládá a je velmi bezpečný.
- Pro napuštění stačí zmáčknout páčku nahoru a už proudí do žaketu vzduch. Při potřebě vypuštění stačí páčku stlačit dolů a vzduch je vypouštěn. i3 otevírá zároveň všechny ploché ventily na žaketu najednou.

Celý popis

Soubory ke stažení
Platební brána:
Copyright © Snakesub s.r.o.
Vytvořila společnost logo.png
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací