602 10 20 34
0
0 Kč

Zdraví našich dětí

Zdraví svých dětí ochráníme.

Jako každý rodič, máme na prvním místě ve svém životě své dětské ratolesti. Těšíme se z prvních krůčků a než se nadějeme slyšíme, jak si naše milované stvoření "žvatlá táta, máma".

Léta běží a máme tu školku a první skutečné plavání bez svých nejbližších a milovaných. Zmatek v dětských hlavičkách si umíme živě představit. I my jsme si prošli stejným "peklem".  A však dnes je úplně jiná doba plná vymožeností a nejnovějších technologií. Proč toho nevyužít a neochránit bezpečně naše děti v průběhu plaveckého výcviku? Aktivní ochrana zdraví je to nejmenší, co pro své děti můžeme udělat.

Vrací se vám děcko s očima barevnýma jako angorák? Aby ne, chemická úprava vody dá pokožce a očím zabrat. Celý den máte duhové vidění a pálí vás oči jako při alergické reakci? Stačí jednoduché opatření a máte plavání bez jakýchkoliv rušivých elementů. Plavecké brejličky již od dvou let, a to v úžasných barevných kombinacích.

Třese se Vám dítě zimou a uspokojíte se tím, že to vydrží a určitě neuškodí. Omyl je ale pravdou. Fialové rty a třes jsou již pokročilým stádiem hypotermie, tedy podchlazení. Oni to vydrží jednou dvakrát, desetkrát, ale nezapomínejme, že dochází ke sčítání neustálého podchlazení. Jak se říká lidově "10x nic umořilo vola". Nezapomínejte, že i nejteplejší bazén je ohřátý oproti našemu tělu na pouhých 29 až 30 stupňů. Tedy bazénová voda si bere teplo z našeho těla. Největší teplené ztráty jsou v oblasti hlavy a když budeme ve výčtu pokračovat, tak se dostaneme do oblasti bříška a zad tedy močové cesty a ledviny. Plavecká čepiceplavecký neoprén při plavání ničemu nevadí. Jediný, kdo s tím může mít problém je plavecká instruktorka, která učí děti plavat, tak že buď stojí na břehu a cviky předvádí na sucho a nebo je právě oblečena do ochranného neoprénu, tak aby se chránila před chladem.  

 

Věřím, že si tyto věty vezmeme společně k srdci a svým mazlíčkům dopřejeme komfort 21 století.  

Platební brána:
Copyright © Snakesub s.r.o.
Vytvořila společnost logo.png
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací