Automatika Legend LX Supreme ACD DIN Aqualung

Kód: 129690
13 970 Kč 11 545,45 Kč bez DPH
do 2 dnů
Automatika Legend LX Supreme ACD DIN Aqualung

Detailní informace

Garance doručení
GARANCE DORUČENÍ DO 2. DNE
Objednejte zboží skladem a expedujeme do 24 hodin
DOPRAVA po ČR ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA
Při objednávce nad 4 000 Kč DOPRAVA po ČR ZDARMA
Dárek zdarma
DÁREK ZDARMA
Při nákupu nad 5 000 Kč ke každé objednávce OSUŠKA SNAKESUB ZDARMA
Kontakt
KONTAKT
+420 602 10 20 34

Detailní popis produktu

Řada Legend zcela změnila svůj vzhled. 

První stupeň je lehký a má dva HP porty a 4 LP. Dva z těchto LP portů jsou umístěny tak, aby hadice byly na optimálních místech. Takže se do HP portu bezproblémově vejde sonda pro bezdrátové sledování tlaku v láhvi. 1. stupeň je slisovaný z jednoho celistvého kusu mosazi.

ACD systém zabraňuje vniknutí nečistot či vody do vnitřního mechanismu automatiky. Tímto systémem je automatika chráněna a zvyšuje se její životnost.

Druhý stupeň je připojen opletenou hadicí. Tyto hadice mají jedinečné vlastnosti, jsou daleko odolnější než klasické hadice a mají výšší tlakovou odolnost.

Druhý stupeň je vylepšen o funkci MBS (Master Breathing System), která spojuje Venturiho páčku a řízení nádechového odporu. Oba tyto úkony jsou nyní ovladatelné otočením jedné páčky. Pokud je MBS otevřeno do maximální polohy, pružina uvnitř automatiky je zcela uvolněná - nádechový odpor je minimální. Pokud je MBS v minimální poloze, nádechový odpor se zvětší a riziko free flow a tedy i možného zamrznutí je minimální.

Kolečko na utažení je trojúhelníkového tvaru, daleko jednodušeji se ovládá. Nově jsou také navrženy zoubky na ventilu, které pomáhají při utahování a ventil se neklouže. Sprcha je nově také z tvrdšího plastu, takže free flow si potápěč může maximálně kontrolovat. Otvory z přední části automatiky jsou nyní pouze ze stran, čímž se zamezuje možnost samovolného spuštění free flow. Nově tvarovány jsou také deflektory, které snižují úsilí při výdechu.

Doplňkové parametry

Kategorie: AUTOMATIKY - SETY
Značka: Aqualung

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: