Atomic Aquatics Snorkel SV2 Clear/Black

Kód: 06-0220-00
Tip
2 165,90 Kč 1 790 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Atomic Aquatics Snorkel SV2 Clear/Black

Detailní informace

Garance doručení
GARANCE DORUČENÍ DO 2. DNE
Objednejte zboží skladem a expedujeme do 24 hodin
DOPRAVA po ČR ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA
Při objednávce nad 4 000 Kč DOPRAVA po ČR ZDARMA
Dárek zdarma
DÁREK ZDARMA
Při nákupu nad 5 000 Kč ke každé objednávce OSUŠKA SNAKESUB ZDARMA
Kontakt
KONTAKT
+420 602 10 20 34

Detailní popis produktu

Šnorchl SV2 je revoluční šnorchl. Výrobce vytvořil malý šnorchl s ohromujícími schopnostmi. Vylepšil mnoho vlastností klasických šnorchlů. Atraktivní design je spojen s dokonalou funkčností.

Vlastnosti
- Vrchní část šnorchlu SV2 tvoří tzv. Semi-dry top či-li polosuchý vršek. V konci trubice jsou umístěny vodorovné lamely, které mají mezi sebou miniaturní rozestupy. Kapky vody se roztříští o lamely, tím se znatelně redukuje množství vody, které nateče dovnitř šnorchlu. Díky těmto lamelám je šnorchl SV2 ideálním společníkem na moře s většími vlnami.

- Držák šnorchlu má rozsah pohybu 30° a je možné ho posouvat nahoru a dolů, takže si ho každý potápěč jednoduše nastaví dle vlastních potřeb.

- Šnorchl SV2 pokračuje náustkem, který je vyroben z kombinace dvou různých silikonů. Tato kombinace minimalizuje možnost rozkousání. Náustek si lze rotací nastavit do ideální polohy. Šnorchl SV2 je kónicky ukončen, což podporuje maximální proudění vzduchu do šnorchlu.

- Ve spodní části šnorchlu SV2 se nachází výdechový ventil. Tento ventil má za úkol odvést vodu, která nateče do šnorchlu. Voda je svedena do spodní části pod náustek. Veškerá voda se odvádí mimo náustek, aby nekomplikovala dýchání. Potápěč vydechne do šnorchlu a tím otevře výdechový ventil, který propustí veškerou vodu ze šnorchlu. Ventil se po odvedení vody opět okamžitě uzavře, aby voda nenatekla zpět.

Doplňkové parametry

Kategorie: ŠNORCHLY
A - Barva: Černá, Transparentní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: